26.9.2019

EcoTank mieri do Švajčiarska.

Fribourg, 26. septembra 2019 – Spoločnosť ECOTANK s.r.o. dnes podpísala prelomový kontrakt o spolupráci so spoločnosťou TSG Services and Solutions. Kontrakt prináša dohodu o výhradnej distribúcii zariadenia EcoTank pre siete čerpacích staníc a servisných miest vo Švajčiarsku. Spoločnosti ECOTANK sa tak zaradí medzi firmy ako Tokheim, Kärcher a ProFleet.

Podpísanie zmluvy s tak významnou servisnou spoločnosťou, ako je TSG, je pre nás potvrdením, že vývoj na tomto inovatívnom a ekologickom produkte robíme kvalitne a správne.“ Povedal po podpise zmluvy partner a zakladateľ spoločnosti ECOTANK s.r.o. Juraj Saktor.

TSG Group je popredným svetovým dodávateľom zariadení a služieb pre viac ako 40 tisíc čerpacích staníc a ropných spoločností v Európe a Afrike. TSG zabezpečuje kompletný balík, od benzínových čerpadiel, platobných terminálov, príslušenstva k médiám a systémov na meranie obsahu nádrže až po kompletné riešenia AdBlue.

EcoTank je unikátne zariadenie na dopĺňanie kvapaliny do ostrekovačov pochádzajúce z dielne slovenských vynálezcov Juraja Saktora a Richarda Vámoša. Využívaním tohto zariadenia sa výrazne limituje používanie plastových obalov a šetrí sa životné prostredie. Riešenie EcoTank je navrhnuté ako štandard pre akúkoľvek čerpaciu stanicu s dôrazom na jednoduchú inštaláciu a jednoduché použitie. Víziou EcoTanku je stať sa európskym štandardom čerpacích staníc a ušetriť tak milióny ton plastového odpadu ročne. EcoTank s.r.o. je súčasťou skupiny Datapac.